Mobilya Mağazası Programı – Mobilya Stok Takip Programı

1999 yılından bugüne kadar ki bilgi birikimimiz, müşterilerimizden gelen talepler ve satış operasyonlarının doğasında bulunan tüm süreçleri bünyesinde barındıracak şekilde BarkodSis Mobilya Mağazası Programı dizayn edilmiştir.

BarkodSis Mobilya Mağazası Programı sektör bağımsız olup ürünün verilip ödemenin alındığı tüm parakende mağazacılık alanlarında kullanılmaktadır.

BarkodSis Mobilya Stok Takip Programı ile stok takibi, Cari takibi Borçlu hesap Alacaklı hesap takibi yapabilirsiniz.

Yapılan satışlara anında fatura kesebilir ya da iade faturası ile defolu, kırık, patlak, yırtık gelen ürünleri veya günü geçmiş yanlış gelmiş işinizin yapısı gereği toptancınız ile olan alım veya iade süreçlerinin tamamını takip edebilirsiniz.

Siz mağazanızda olmasanız da BarkodSis Mobilya Satış Programı sanki siz varmış gibi satış operasyonlarınızı yönetebilir, yanınızda çalışan elemanlarınızın yetkilerini kapatarak ya da firmanızdaki konumuna göre yetkilerini açarak sizin ticari kurallarınıza göre satış süreçlerini kontrol altında tutabilirsiniz.

Devamlı müşterilerinize farklı iskontolar tanımlayabilir siz mağazada olmasanız bile BarkodSis Mobilya Barkod Sistemi müşterinizi tanır ve o müşteriye tanımladığınız indirimi direk uygular bu sayede siz iş yerindeymiş siniz gibi müşteriniz alış verişini yapıp kendisine özel indirimlerden faydalanmış olur.

Mobilya Mağazası Programı Kurmak İstiyorum

Yapılan tüm satışların ve yapılan alımların satış programına işlenmesi sonucunda alınacak raporlar firmanın işleyişine yardımcı olacaktır.

Örneğin günlük, haftalık, aylık yıllık satış toplamları raporu, hangi ürünlerden kaçar adet satıldığını gösteren rapor, bir önceki yılın aynı dönemindeki ciroları görerek karşılaştırmalar barkod sistemi ile sağlanabilir.

Türkiye ‘de çalışanların sürekli iş değiştirmesi sektörde olumsuzluklar yaratmaktadır bu sebeple barkod sistemi kullanımı kolay olmalıdır kasa da oturan personelin kolayca anlayacağı bir yapıda olması gerekmektedir.

Aslında kasada oturan personelimizin işi çok bilmesi de şart değildir ürünleri okutarak ekranda gördüğü ücreti tahsil edip alt satırda gördüğü para üstünü vermesi yeterli olacaktır.

Geri planda sizin veya yönetim ekibinizin barkod sistemi içinde yapmış olduğu satış fiyat politikaları alt yapınızın kurulmasını sağlamış olacaktır. Kasiyer personelin okutup parayı tahsil etmesi sadece sürecin sonucudur.

İş yeri sahibinin sürekli işin başında durarak harcadığı zamanı iş yerinin kontrolünü kaybetmeden işini geliştirmek ya da kendisine ekstra boş zaman kazandırarak iş yerini daha da kazançlı hale getirmek için çalışma yapabilmenizi sağlamaktadır. Her gün aynı saatler içinde açık olan işletmeniz yeni fikirler katarak neden daha kazançlı hale gelmesin ki.

Zaman içinde oluşan iş deneyiminizi birden fazla mağaza açarak kaç şubeniz olursa olsun oturduğunuz yerden BarkodSis Mobilya Stok Takip Programı ile yönetebilir, şubelerin’izden gelen satış tutarlarını şube bazında görür raflarda eksilen ürünleri gün sonu mağaza stok tamamlama raporu ile saatlerce uğraşmadan şube siparişi olarak ertesi sabah şube teslimatlarını takip edebilirsiniz.

Mobilya Satış Programı Fiyatları

Bir sistem kurmak için Yazılım, Bilgisayar, Barkod okuyucu ve ürünler barkodsuz ise barkod yazıcı ile sistem kurulması mümkündür. Yukarıda belirtilen donanımlardan bazıları ya da tamamına sahipseniz sadece satış programı satın alarak sistemi kullanmaya başlamanız mümkün olacaktır.

İlk kez barkod sistemi kurmak istiyorsanız yukarıda belirtilen donanım ve yazılımı bizden temin edebilirsiniz. Ürünler size ulaştığında elektrik kablosunu takarak sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Barkod sistemi linkine tıklayarak uygun fiyatlı barkod yazılımı ve ihtiyacınız olan donanım fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Satın Almadan Önce Yükleyin Deneyin

Yazılımların en güzel tarafı satın almadan önce bilgisayarınıza yükleyerek test edebilmeniz, kafanıza takılan sorular için arayarak yardım alabilmenizdir. Başlığa tıklayarak BarkodSis Mobilya Mağazası Programı sitemize giderek programın 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirip deneyebilirsiniz. Sorularınız için ürün sayfasındaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mobilya Mağazası Programı

Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
0 (0 votes)
BarkodSis İndir