Yazarkasa mı? Barkod Sistemi mi? İşletmeniz İçin Hangisi Gerekli?

Yazarkasa mı? Barkod Sistemi mi? İşletmeniz İçin Hangisi Gerekli? – İşinizi açarken veya büyütürken, Barkod sistemi ile yazarkasa arasında seçim yapmak en önemli kararlarınızdan biri olacaktır. Tarihsel olarak yazar kasalar, ödemeleri kabul etmek ve işlemek için tek seçenekti, ancak günümüzde barkod sistemleri kullanım kolaylığı, stok ve nakit yönetimi yetenekleri ile ciddi bir rakiptir.

İki sistem arasındaki bazı temel farklıklara bir göz atın.

Elektronik yazar kasalar size, o günkü toplam satış rakamlarınızı anlatan temel para çıkışı raporu verebilirken, genellikle yapabilecekleri budur. BarkodSis Barkod Sistemi, satış verilerinizi farklı tarih aralıkları, kategori veya çeşide göre ve aklınıza gelebilecek neredeyse her şekilde analiz etmenizi sağlar.

BarkodSis Barkod Sistemi ayrıca, temel yazarkasalar da bulunmayan bir seviyede stok yönetimi sağlar. Hangi ürünlerden hangisinin en çok sattığını bilmek ister misiniz ? Raftan çekilmesi gereken ürünler hangileridir? BarkodSis raporları bu verilere ulaşmayı kolaylaştırır.

Öte yandan, bütçenizin kısıtlı olması durumunda yazar kasaların satın alınması çok daha ucuzdur. Bir bilgisayar ve diğer donanım gereksinimleri olmadan, çok küçük bir işletmenin ihtiyaçlarını karşılayan yazar kasalar bulabilirsiniz.

Barkod Sistemlerinin karmaşıklığı konusunda endişe duyulabiliyor olsa da sundukları esnekliği ve gücü istiyorsanız, karmaşıklık bir şekilde olmalıdır. Barkod sistemi için daha fazla ödeme yapmanızın bir nedeni, satın aldığınız satıcının kurulum işlemlerini gerçekleştirmesi ve sistemi kullanmanın temelleri konusunda sizi bilgilendirmesidir. Genellikle temel raporları çıkartmak ve gün sonunda ne kadar para kazandığınızı görmek gibi temel işler, yazar kasalarda olacağından daha karmaşık değildir.

Barkod sistemleri çok konumlu işletmeler için pratik olarak zorunludur. Birden fazla yazar kasadan elde edilecek verileri elle manuel olarak almak ve işletme performansınızın tam bir resmini elde etmek için birleştirmek isteyeceksiniz. BarkodSis, birden fazla mağazanın verilerini birleştiren çevrimiçi ve çevrimdışı çalışma özellikleri sunar. Böylece ihtiyacınız olan bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Tam teşekküllü bir barkod sisteminin ekstra maliyetinin işinize değer olduğuna karar verseniz, sizi süreç boyunca yönlendirmeye hazırız. Ancak standart bir kasa sizin için yeterli ise piyasada ki mevcut modellerden birini temin edebilirsiniz.

Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
5 (1 oy)
BarkodSis İndir