Veri Yedekleme BarkodSis Programı

BarkodSis Veri Yedekleme

BarkodSis programına giriş yapmış olduğunuz cari kartlar, stok kartları, fatura ve diğer belgeler bilgisayarınız üzerine kurulmuş olan veri tabanında tutulmaktadır.

Oluşabilecek bilgisayar ve işletim sistemi problemlerinde bu verilere ulaşılamaması durumunda geçmişe ait tüm kayıtların kaybolması mümkündür.

Bu sorunu ortadan kaldırmak için 3 farklı yöntem izleyerek verilerinizin güvenliğini sağlamanız mümkündür.

İlk olarak program kapatıldığında otomatik olarak bilgisayar diskinize veri tabanında bulunan tüm kayıtlarınızın bir yedeğini otomatik olarak alır.

İkinci olarak siz istediğiniz anda programı kullanarak kendi yedek dosyanızı alabilir ve bu dosyayı farklı bir usb bellek veya diskte saklayabilirsiniz.

Üçüncü yöntem Windows görev zamanlayıcısını kullanarak istediğin saat’de bilgisayarınıza ve dropbox veya google hesabınıza otomatik bir yedek oluşturulması sağlanabilmektedir.

DropBox Nedir ?

Çalışmanızı tek bir güvenli yerde bir araya getirir. Bir bilgisayardan, telefondan veya tabletten dosyalarınıza ulaşırsınız;

Google Drive Nedir ?

Dökümanlarınızı raporlarınızı, resimlerinizi ve dosyalarınızı Google2ın size özel olarak tahsis ettiği bulut sistemde saklayabilirsiniz.

Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
0 (0 votes)
BarkodSis İndir