Kuruyemiş Barkod Sistemi

İşletme sahiplerinin karşılaştığı zorlukları anlıyoruz. Çünkü on yılı aşkın perakende deneyimimiz var. Bu nedenle kuruyemiş dükkanınız için çok güçlü ve çok kanallı esnekliğe sahip, kullanımı kolay bir barkod sistemi oluşturduk.

Barkodsis, müşterilerinizi memnun etmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlarken, onlara satış yapmayı ve onları ödül puanlarıyla yeniden hedeflemeyi kolaylaştırır. İşletmenizi yönlendiren kalıplara ve verilere ilişkin gerçek zamanlı bilgiler için Barkodsis’i seçin.

Kendi barkod etiketlerinizi basarak veya ürünler üzerindeki hazır etiketleri kullanarak, firmanız için Kuruyemiş Barkod Sistemi kurabilirsiniz.

Kağıt, kalem veya Excel şablonlarını kullanan, barkod programı tarafından sunulan kolaylık, doğruluktan yararlanmayan oldukça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır.

En yaygın kanı böyle bir sistemin uygulamasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir. Bu konuda bilinmeyen nokta işletme için böyle sistem kurmak gerçekten ucuz aynı zamanda uygulaması oldukça kolaydır.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bütçenize uygun kuruyemiş sistemi almanız mümkündür.

Kuruyemiş Barkod Sistemine nasıl geçilir? Neden önemlidir?

Kısacası! işletmelerinizi büyümeye hazır hâle getirmek, hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa’da müşterilerinize otomasyon kullanarak işlem gerçekleştiriyorsanız.

Şimdi bunları, biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

İşletmeyi barkod sistem ile takip etmek envanter doğruluğunu önemli ölçüde güçlendirir. Ürünlerin üzerinde etiket olması, satılan ürünleri elektronik okuyucu yardımıyla bilgisayara anında iletilmesine imkan verir. Böylece bilgisayarın, sizin için tüm ağır işleri yapması sağlanır.

Bilgisayarlar kusursuz, değillerdir! fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha az hata yaparlar. En iyi eğitim almış kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını gösteren, çalışmalar bulunmaktadır.

Öte yandan bu yapıyı kullanan kasiyer ürünleri barkod okuyucu yardımıyla bilgisayara aktarması her 5.000 ila 36 trilyon karakterde bir tarama hatası oranına sahiptir.

Bu ihtimallerin, lehimize olmasını isteriz öğle değil mi ?

Barkodsis Raporlama

Perakendeciler akıllı satın alma kararları almak istemektedir ve küçük işletmeler için Barkodsis, ne kadar ürün satın alınacağı, ne kadar satış yapılacağı ve indirim yapılıp yapılmayacağı konusunda değerli bilgiler sağlar. İşiniz büyüdükçe, ayın sonunda çalışan raporların size gerçekten ihtiyacınız olan tüm verileri sağlayacağını göreceksiniz.

Satış rakamlarınızın ötesindeki diğer finansal verileri de gözden kaçırmayın. Ortalama müşterinizin ne kadar harcadığını, hangi ödeme yöntemini kullandıklarını ve ne satın aldıklarını görebileceksiniz. Satılan Malların Maliyeti ile ilgili raporları çalıştırın, böylece ürün marjlarına bakarak gerçekten iyi bir getiri elde edip etmediğinizi görebilirsiniz. Ortalama satış rakamını artırmaya çalışırken, işletme hedeflerinizi bu verilere göre formüle edin.

Kuruyemiş Barkod Sistemi işletmeler için neden değerli? İşletmeler, genişlemeyi destekleyecek veriler olmadan büyüyemez. Sistem sadece bu verileri sağlamaz; Aynı zamanda veriler üzerinde hareket etmenize yardımcı olacaktır. Faturalar, yeni ürünler ve çalışanlar ekledikçe sisteminizde sizinle birlikte büyüyecektir.

Barkod Sistemleri ile İşletmenizi kolayca büyütün

Ürün gamınız azda olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize böyle bir sistemi daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz, işinize ölçeklenebilirlik kazandırır.

Ölçeklenebilirlik. İşletmenizde bir ürün, 100 ürün veya 10.000 ürün olup olmadığından bağımsız olarak aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.

İşletmeniz tarafından benimsenecek BarkodSis yazılımı, ekibinizin yeni üyelerini kolay şekilde eğitir. “Ürün aramak” veya ürün açıklamalarını ve fiyatları ezberlemek yerine, yeni ekip üyeniz ürünü, barkod okuyucu yardımıyla okutarak hatasız işlem yapabilir.

BarkodSis programı profesyonel görünüm sunacaktır!

Kuruyemiş programı kullanan işletmeler rakiplerine göre iki kat avantaja sahiptir. Öncelikle Mağaza barkod örneklerinde olduğu gibi kontrolü sağlar. Müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır. Müşterinin satın alım işlemini kuruyemiş sistemi kullanarak, hızlı, kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi izlenim bırakırsınız.

Kuruyemiş barkod sistemi çalışma seçenekleri

Çok şubeli satış yapan işletmeler de, BarkodSis programı online ve offline (çevirimiçi ve çevrimdışı) çalışma özelliği ile satışları merkezinizde toplar.

Şube veya merkez’de internet olmaması durumunda offline (çevimdışı) özelliği sayeside satış yapmaya devam edilir. İnternet bağlantısı geri geldiğinde gerçekleşmiş satışlar sistem tarafndan arka planda merkeze aktarılır.

Kuruyemiş Barkod Sistemi Program Özellikleri

 •  Barkod okuyucu kullanarak sistemi çalışma
 •  Barkod yazıcı ayrımı yapmaz.
 •  Dokunmatik bilgisayar sistemi ile uyumludur.
 •  Tüm terâzi sistemleri ile tam entegre çalışır.
 •  Ürün etiket yazdırma özelliği.
 •  Ayrıntılı raporlar.
 •  Sepet toplamını günlük kurlar üzerinden dolar, euro, sterlin karşılıklarını gösterme.
 •  Mobil patron raporu üzerinden işletme takibi.
 •  Sınırsız kullanıcı tanımlama.
 •  Müşteri bekletme. Birden fazla müşteriye satış imkânı.
 •  Telefon sipariş özelliği. Sınırsız müşteri ödeme takibi.
 •  Günlük, haftalık, aylık, yıllık raporlar alabilme.
 •  Online/Offline çalışabime. Şubeleri tek merkezden yönetin.
 •  Plasiyer ve kasiyer takibi.
 •  Barkod olmayan ürünlere tek dokunuşla etiket yazdırma.
 •  Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması.
 •  Stok miktarlar ve tutar hesaplama.
 •  SMS kullanarak müşteri bilgilendirme.
 •  Ankara, istanbul, izmir, bursa, hangi şehirde olursanız olun, kurulum, eğitim.
Sorularınız için telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
0 (0 votes)
BarkodSis İndir