Franchise Satış Programı

Güçlü bir Franchise Satış Programı ve çözümü olan BarkodSis ile franchise işinizi oluşturmak için bir sonraki adımı atın. Birden fazla mağazayı kolaylıkla yönetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bu platformla verimliliği artırın.

Franchise’lar, doğası gereği, ölçeklenebilirlik konusunda tam desteğe ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle, BarkodSis birden fazla mağazanın yönetimini hedefleyen mükemmel bir satış sistemi tasarladı. İster 1 ister 100+ olsun, BarkodSis franchise’ınızla birlikte büyümek için üretildi, yeni satış noktaları eklemek, yazarkasalar, kullanıcılar veya ürünler birkaç tıklama kadar kolay br şekilde yapılabilir.

Franchise Satış Programı, görev kontrolü

Bir franchise sahibi olarak, mağazalarınızın günlük operasyonlarını anlamak, işletmenizin başarısı için kritik öneme sahiptir.

BarkodSis çalışma yapısı ile mağazanızın görev kontrolü her an her yerden görüntülebilir. İhtiyacınız olan tek şey bir internet erişimi, erişim sağladığınızda herhangi bir mağazanızın işlemlerinin üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz.

Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
0 (0 votes)
BarkodSis İndir